Náš příběh

2016

Začíná se psát příběh značky Woxkon. Dva mladí studenti dají hlavy dohromady a ze společné lásky k cestování a objevování vznikají první nápady a návrhy. 

 

2017

Nápady přerůstají v realizaci a vzniká první typ batohu Forsten. Pilotní várku necháváme šít v daleké Číně, ale není to ono, proto začínáme hledat lokální varianty. Testujeme materiály a funkčnost a vychytáváme poslední mouchy. Koncem roku spouštíme eshop a začínáme prodávat. Propojujeme naši vizi se stejně smýšlejícími lidmi a značku zastupují první ambasadoři. 

 

2018

Přesouváme výrobu do malé rodinné manufaktury nedaleko Prostějova a vzniká druhý typ batohů Kadua. Jsme pyšní na ruční výrobu v České republice. K batohům, které si získávají své příznivce, přidáváme první limitovanou sadu triček.

 

2019

Opouští nás Martin, jeden ze zakladatelů značky Woxkon. Koncem roku spouštíme úspěšnou crowdfundingovou kampaň na HitHitu, kterou se díky vám podaří splnit na 105%. Získanou částku použijeme na vývoj nového typu batohu a zachování kvalitní české výroby.

 

2020

Příprava novinek je v plném proudu, ve Woxkonu nadchází čas velkých změn. Náš tým posiluje Anetka. Propojujeme se s organizací Prales a oceán dětem, kterým pomáháme částkou z každého prodeje. Naše batohy se objevují v nových kamenných prodejnách.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení