Náš příběh

2 MLADÍ KLUCI

1 SPOLEČNÝ NÁPAD

2 ODLIŠNÉ POHLEDY NA SVĚT

 

 

Každému z nás se to stalo. Víme přesně, co chceme, jak to má vypadat a co to musí zvládnout. V obchodech a na internetu vysedáváme dlouhé hodiny. A nic. Tak začal vlastně i náš příběh. 


top2-compressor

 

Na podzim roku 2016. Jeden kreativní a pečlivý introvert, druhý energický a přemýšlivý extrovert. Začali společně dělat na tom, aby si lidé mohli koupit to, co opravdu chtějí. Právě velká odlišnost z nás dělá zajímavou dvojici. Díky této kombinaci můžeme tvořit výjimečné batohy. Ve své práci dbáme jak na design batohů, tak také na jejich funkčnost.  

 

 

DAVID

 

 David Kubný

  ZAKLADATEL 

Nikdy jsem se nebál nových výzev. K tomu si plním jeden z mých největších snů, vytvářet něco svého. Každý detail jednotlivých batohů je právě z mé hlavy. Hlavu mám plnou myšlenek a nápadů, které chci zrealizovat. Na Woxkon se dívám jako na cestu, díky které můžu inspirovat druhé lidi, kteří se bojí plnit své sny.

 

 

 

 

 

 MARTIN

Martin Duda  

SPOLUZAKLADATEL - JIŽ VE WOXKONU NEPŮSOBÍ   

Vždy jsem byl rebel. Rád dělám věci, které jsou mimo mou kompetenci, rád jdu do nových výzev, posouvám hranice možného. Svou vášeň pro cestování se snažím přetavit v našich batozích. Je pro mě důležitá především praktičnost při cestování. Doufám, že díky našemu projektu bude stále více lidí cestovat, objevovat svět i sebe. 

 

 

 

 

 

 

 

       

Teď jsme tady pro Vás, kteří máte stejně jako my radost z cestovaní, touhu po objevování nového. Nechceme prodávat jen batohy, ale chceme přinášet inspiraci a pomáhat plnit i Vaše sny.

 

CESTUJ, OBJEVUJ A INSPIRUJ.

 

Touhle myšlenkou se řídíme a chceme inspirovat i další lidi, aby se nebáli překročit práh své komfortní zóny a zažili pravé dobrodružství.

 

DVA

 

#objevujsvetsnami